Mūsu piedāvājumā ir angļu ražotāja Youngman saliekamie alumīnija torņi. Tūlītēju piegādi nodrošinām Youngman BoSS Clima un MiniMax mobilajiem alumīnija torņiem, jo tiem mums vienmēr atrodas krājumā noliktavās.

 

BoSS Clima alumīnija torņiem ir trepju rāmju konstrukcija, un tie ir izgatavoti no augstvērtīga alumīnija, kas nodrošina konstrukcijas vieglumu un īpašu stiprību un izturību.

 

BoSS Clima pārvietojamie alumīnija torņi ir paredzēti dažādu montāžas darbu veikšanai, gan iekštelpās, gan ārpus telpām, kur nepieciešams piekļūt līdz 14.2m augstumam, un, kur nepieciešama stabila un droša platforma ar iespēju to ātri un bieži pārvietot. Tie ir ideāli piemēroti dažādiem būvniecības, montāžas, apdares un apkopes darbiem, vai īstermiņa piekļūšanai augstumā, kur darba efektivitāte un drošība ir svarīgākās prasības.

 

Youngman BoSS alumīnija torņu konstrukcijas īpatnības un regulējamās kājas ļauj izvietot un nolīmeņot torni uz nelīdzenas virsmas. BoSS alumīnija torņi izceļas ar savu īpašo stabilitāti un drošumu, ko nodrošina ļoti precīzā torņu konstrukcija un speciālie teleskopiskie stabilizatori.

 

BoSS alumīnija torņi ir viegli un mobili, un atšķiras ar montāžas vieglumu un ātrumu. Pateicoties pašfiksējošiem stiprinājumiem, tie ir ātri un viegli saliekami un izjaucami bez jebkādu instrumentu palīdzības. Riteņi ļauj pārvietot torni kā vienotu veselumu bez demontāžas nodrošinot ērtu manevrēšanu. Novietojot alumīnija torni vajadzīgajā stāvoklī, riteņi fiksējas ar kājas bremzes palīdzību.

 

BoSS alumīnija torņu konstrukcija ir kompakta un izjauktā veidā tie ir ērti transportējami un uzglabājami noliktavā, kur neaizņem daudz vietas.

 

Alumīnija torņi pieejami divos dažādos platumos: 850mm vai 1450mm, kas kombinējami divos dažādos garumos: 1.8m vai 2.5m. Torņu kravnesība ir 950kg ieskaitot pašsvaru.

 

BoSS Clima alumīnija sistēmas ir pārbaudītas un sertificētas saskaņā ar EN 1004:2004 Klase 3. Atbilst ASV standartam ANSI A10-8 1988.

 

Piedāvājam, gan alumīnija torņu nomu, gan pārdošanu. Mūsu klientiem nodrošinām alumīnija torņu komplektācijas aprēķinus, konsultācijas, torņu piegādi, montāžu un demontāžu.

 

Mēs piedāvājam arī profesionālās klases izvelkamās alumīnija kāpnes. Tūlītēja piegāde iespējama 9,17m un 10,91m garām trīs posmu kāpnēm.

 

Lai uzzinātu alumīnija torņu cenas, lūdzu zvaniet vai rakstiet mums.

 

BoSS Clima un MiniMax alumīnija torņi: